You are here:

Podaj jedzenie szybko i bezpiecznie

Podaj jedzenie szybko i bezpiecznie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Z tyłu sali ktoś krzyczy, że nie będzie już dłużej czekał. Ktoś inny twierdzi, że nie nie dostał wszystkich posiłków. Ludzi coraz więcej, a czasu mało. Jeśli prowadzisz restaurację, bar lub zajmujesz się cateringiem doskonale wiesz, jak ciężko w godzinach szczytu obsłużyć wszystkich klientów. Jest jednak na to sposób.

Rozwiązanie jest proste, a co najważniejsze skuteczne. Zainwestuj w wózek kelnerski, a widok rozwścieczonych czekających klientów już się nie zdarzy. W sklepie Emaks znajdziesz wiele rodzajów sprzętu odpowiednich dla małej i dużej gastronomii, na spotkania firmowe czy do baru lub bistro. Zakup wózka kelnerskiego firmy Royal Catering przynosi same korzyści. Przede wszystkim to wygoda dla obsługi Twojej firmy. Kelnerzy i kelnerki nie będą musieli chodzić z małą tacką do wszystkich osobno. Nie ma też mowy o tym, by któryś z gości lub sama obsługa przez przypadek strąciła zawartość tacki. Do dyspozycji oddajemy produkt dwu- lub trzypółkowy ze stali szlachetnej. Jest też opcja z głębokimi półkami, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo serwowanych potraw. Kolejny atut – czy nawet najsilniejszy kelner udźwignie 320 kilogramów? Zdecydowanie nie, a właśnie tyle jest w stanie przewieźć wózek Royal Catering. Jeśli dodamy do tego bajecznie proste składanie wózka i gumowe, stabilne kółka, których prawie wcale nie słychać, mamy produkt kompletny i pewny. Przy kółkach nie zabrakło również hamulców.

Wózki kelnerskie są też łatwe do czyszczenia, a ponadto ich klasyczny wygląd podoba się nawet po dłuższym użytkowaniu. Długa żywotność to efekt użycia materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu sprzęt jest odporny na przeciążenie i na zderzenia. W komplecie znajduje się zastaw montażowy, a z korzystaniem z wózka poradzi sobie dosłownie każdy. Produkty dostępne w sklepie Emaks.pl to komfort, wygoda i bezpieczeństwo. Koniec z oczekiwaniem klientów czy jedzeniem na podłodze. Zrezygnuj z małych tacek i wybierz sprawdzone rozwiązanie. Wózek kelnerski to doskonały wybór dla każdej gastronomii.

Starsze artykuły:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top