You are here:

Kwasy omega 3 na co wpływają

Kwasy omega 3 na co wpływają
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

Kwasy Omega 3 (3)Większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, że moglibyśmy się odżywiać nieco zdrowiej. Każdy z nas na pewno nie ucierpiałby na zamianie batoników czy drożdżówek na zdrowe potrawy bogate w witaminy oraz kwasy Omega 3. W jaki sposób skutecznie zaplanować zdrową dietę i wdrożyć ją do naszego życia?

Na początek – wszystko z umiarem. Nie warto z dnia na dzień rezygnować zupełnie ze słodyczy czy innych przekąsek. Staraj się robić to stopniowo. Powoli wprowadzaj również zdrowe przepisy. Dzięki temu nie poczujesz, że zmieniasz drastycznie sposób odżywiania i znacznie łatwiej będzie się do niego przyzwyczaić.

Podczas planowania potraw na pewno warto zwrócić uwagę na ich składniki. Przykładowo, pomidory będą zawierały dużo potasu, który przyczynia się do regulacji gospodarki wodnej organizmu. Tłuste ryby, takie jak łosoś, posiadają kwasy Omega 3, które mają zbawienne działanie dla naszego ciała. Warto więc zastanowić się nad tym, jakich składników potrzebujemy i odpowiednio dobrać je do naszych potraw.

Starsze artykuły:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top