You are here:

Gastronomiczny zawrót głowy

Gastronomiczny zawrót głowy
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

Gastronomia

Usmażyć frytki, podgrzać parówki lub kiełbasy, które sami wcześniej napełniliście, usmażyć naleśniki, podgrzać jedzenie – to wszystko możecie dzięki produktom dostępnym w naszym sklepie internetowym. Dział gastronomia nie pozostawia złudzeń – wyposażenie kuchni bądź lokalu od podłogi do sufitu to żaden problem. Dziś druga część urządzeń gastronomicznych z katalogu Emaks.pl.

Na wstępie informacja najważniejsza – każdy produkt Royal Catering oferowany w naszym sklepie jest stworzony w 100% ze stali szlachetnej. Dzięki niej produkty są długotrwałe, odporne na kwasy i wszelkiego rodzaju szkodliwe substancje, a co najważniejsze spełniają wymogi systemu HACCP. Stal nierdzewna jest najlepszym materiałem do produkcji urządzeń gastronomicznych. Produkty ze Emaks.pl to wysoka jakość powiązana z solidnym wykonaniem i funkcjonalnym designem.

Podgrzewacze Bain Marie to doskonały sprzęt do gastronomii, w której produkty przygotowuje się wcześniej i trzeba dbać o ich temperaturę. Doskonałe wzornictwo w połączeniu z automatycznym termostatem daje pewność, że żadna potrawa nie umknie przed odpowiednią temperaturą. Bufet spełnia wszystkie wymogi gastronomiczne, posiada także kurek spustowy i jest dostępny w wersjach trzy-, cztero- oraz sześciopojemnikowych. Regulowana temperatura nawet do 80st.C. utrzyma każdą potrawę w najlepszym dla niej stanie.

Smażalniki do pączków to doskonałe rozwiązanie do każdej piekarni i nie tylko. Kto nie lubi smaku pysznego ciasta z nadzieniem różanym, jabłkowym i jakim tylko przyjdzie do głowy? Smażalniki Royal Catering to w pełni bezpieczne i szybkie urządzenia, dla których smażenie pączków to pestka. Powierzchnie chłodzenia, w które wypada zawartość z kosza, gwarantują tą samą konsystencję oleju przez cały proces przygotowania. Smażalniki, każdy z wysoką mocą, dostępne są w wariantach 18 i 30 litrów z dodatkami (półka, 2 kosze).

Maszyny do popcornu, a także maszyny do waty cukrowej to urządzenia, które będzie uwielbiać każde dziecko i nie tylko. Są idealne do wykorzystania na festynach, imprezach miejskich, a także weekendowym spotkaniu z przyjaciółmi. Maszyny do popcornu posiadają nowoczesne, bezpieczne szkło, a także podgrzewane podłoże. Przygotowywanie prażonej kukurydzy jeszcze nigdy nie było tak proste. Podobnie jest z maszynami do waty cukrowej. Prosta obsługa i czyszczenie, szybkie nagrzewanie i przygotowanie jednej porcji sprawiają, że chętnych na watę cukrową nigdy nie zabraknie.

Toster Salamander to prosty i funkcjonalny design oraz banalna obsługa. Prostszego urządzenia nie ma na rynku. Chromowany ruszt zapewnia maksymalną jakość, a urządzenie posiada regulatory czasu oraz temperatury z lampkami kontrolnymi. Produkt prosty, ładny i co najważniejsze – solidny. Jak zawsze ze stali szlachetnej, jak zawsze w katalogu Emaks.pl

W dziale gastronomia dostępne są także wózki i stoły kelnerskie. Idealne produkty do gastronomii dużej, w której odpowiednie warunki pracy są niezbędne dla dużej ilości pracowników. Wózki kelnerskie, które posiadają gumowe kółka i specjalne hamulce to gwarancja bezpieczeństwa zarówno produktów jak i kelnerów. Podobnie jest ze stołami, które gwarantują maksymalną wytrzymałość w każdych warunkach pracy. Produkty solidne, przeznaczone do ekstremalnych doznań.

Gastronomia w sklepie Emaks.pl to urządzenia, które spełniają Europejskie normy, dyktują standardy rynku, a także spełniają satysfakcję klientów. Potwierdzają to komentarze na Allegro, potwierdza to uznanie klientów, ale najlepiej przekonać się samemu. Zapraszamy do zakupów!

Starsze artykuły:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top