You are here:

Gastronomia na piątkę z Emaks.pl

Gastronomia na piątkę z Emaks.pl
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gastronomia na piątkę z Emaks.pl
Gastronomia

Czy dobra technika musi być droga? Prosta odpowiedź – nie. Tym hasłem kierujemy się od początku działalności sklepu Emaks.pl. Wśród produktów dostępnych w naszej ofercie znajdują się wagi przemysłowe, urządzenia spawalnicze, wyposażenie gastronomii, wyciągarki, sprzęt lakierniczy, liczarki i myjki. Sporo tego, ale każdy produkt jest dokładnie opisany i scharakteryzowany. Aby przybliżyć naszą ofertę, przedstawiamy pierwszą część urządzeń dostępnych w dziale gastronomia.

Wszystkie urządzenia marki Royal Catering stworzone są z myślą o wymagających klientach szukających najlepszej jakości w przystępnej cenie. Produkty oferowane przez nas są wyprodukowane w 100% ze stali nierdzewnej, zapewniającej długą żywotność i przyjazność dla środowiska.

Frytownice elektryczne to sprzęt do smażenia frytek, choć możliwe jest przygotowania innych gorących potraw na oleju (np. kurczaka). Nowoczesny termostat i automatyczna kontrola temperatury, którymi cechują się frytownice sprawiają, że urządzenie nagrzewa się niezwykle szybko i stale utrzymuje ciepło. Frytkownice posiadają zdejmowalne pojemniki dla łatwiejszego czyszczenia, a cała obsługa sprzętu jest banalnie prosta. W ofercie sklepu znajdują się frytownice w pojemnościach od 8 do łącznie 32 litrów w wersjach pojedynczych, podwójnych i z szafką.

Grille rolkowe to rozwiązanie dla fast foodów, stacji benzynowych i wszędzie tam, gdzie serwowane są hot dogi oraz potrawy z gorącym mięsem. Oddzielnie regulowane strefy grzania, szybkie nagrzewanie i stałe utrzymywanie temperatury posiłku sprawia, ze smak parówek i kiełbas serwowanych razem z ciepłą bułką będzie zawsze idealny. Grille do hot dogów dostępne w sklepie Emaks znaleźć można w wersjach z pokrywą lub bez, zawierających od 5 do 11 rolek.

Naleśnikarka to produkt specjalnie do smażenia naleśników, ale także podgrzewania innych potraw. Żeliwna płyta grzewcza zapewnia doskonałą temperaturę smażenia, a pełnoautomatyczna kontrolka temperatury zapobiega spaleniu się produktów. Płyta zawiera specjalną powłokę antyprzylepną, dzięki czemu naleśnikarka będzie czysta i zawsze gotowa do pracy.

Aby nie kupować mięsa na targu lub w hipermarkecie, a produkować własne wyroby, polecamy napełniacz do kiełbasy. Ten niewielki przedmiot sprawi, że smak własnej kiełbasy na długo pozostanie w pamięci. Nowoczesna przekładnia ułatwia obsługę ubijaka, gwarantując szybkie i proste napełnianie. Cztery rodzaje rur, dociskanie i podnoszenie w różnych prędkościach – napełniacze do kiełbasy dostępne w pojemnościach 3, 5 i 7L to najlepszy sposób na szybki wyrób kiełbasy.

Płyty grillowe elektryczne oraz gazowe znakomicie nadają się do każdego rodzaju gastronomii, w zależności od posiadanego przyłączenia. Wszystkie posiadają niezwykle wysoką moc i gwarantują bezproblemową obsługę. Kontrola temperatury oraz łatwość czyszczenia usprawniają pracę z płytami grillowymi elektrycznymi i gazowymi, a urządzenia doskonale wpasowują się w design praktycznie każdej kuchni i zaplecza.

Wszystkie urządzenia gastronomiczne dostępne w niskich cenach w sklepie Emaks objęte są dwuletnią gwarancją i fachowym serwisem. Sprzęt Royal Catering to doskonały wybór do każdego rodzaju gastronomii, a także do domowej kuchni. Zapraszamy do zakupów!

Starsze artykuły:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top