You are here:

Białko na mase mięśniową opinie

Białko na mase mięśniową opinie
1 vote, 3.00 avg. rating (66% score)

Białko na mase mięśniową (1)Stosowane powszechnie białko na mase mięśniową kojarzy nam się z codziennie wypijanym koktailem prosto z shakera. Na szczęście popularna odżywka nie musi być wyłącznie przyjmowana w formie płynnej – możemy jeść białko w postaci batoników, babeczek lub ciasta.

Batoniki białkowe są idealne jako szybka przekąska, zwłaszcza wtedy, kiedy niemożliwe jest wyciągnięcie plastikowego pojemnika z wcześniej przygotowanym posiłkiem. Świetnie sprawdzają się w podróży lub w przerwie między ważnymi spotkaniami.

Nie musimy jednak zapychać się batonikami ze sklepowej półki, ponieważ takie przekąski z łatwością możemy przygotować sami w domu i nie zajmuje to zbyt wiele czasu. Jest to o tyle fajny pomysł, że możemy sami sobie skomponować ich skład. W zależności od tego na co mamy ochotę w składzie batoników na bazie białka możemy umieścić płatki zbożowe, suszone owoce czy miód. Dzięki temu zyskujemy pewność, że nasze batoniki nie będą przesłodzone. Możemy je także polać czekoladą zrobioną również z białka.

Starsze artykuły:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top